Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu kadınının en dikkat çekici fiziksel özelliği yüz hatlarıdır. Kadınlara oranla daha güçlü kol ve bacaklara sahiptir. Boyları ortalamanın biraz üzerindedir. Fiziği harikadır. Baştan aşağı uyum içerisinde olan vücut hatlarına sahiptir. Gür ve bakımlı saçlar, havalı görünmelerini sağlar. Gözleri ve çene yapıları da ilgi çekicidir. İnce uzun bacakları vardır.

Oğlak burcu kadınını karşıdan gören bir kişi manken olduğunu düşünebilir. Moda tasarımcısı gibi giyinir ve güzelliklerini kat ve kat artırırlar. Her zaman bakımlıdır. Kıyafet konusunda onu eleştirmek imkânsızdır. Hata payı bulunmayacak kadar özenle kıyafet seçimi yaparlar.

Oğlak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Oğlak burcu kadını güçlü kişiliğe sahiptir. Hayatlarının her alanında dik durmaya çalışır. Mutsuz veya karamsar bile olsa bunu asla belli etmemeye çalışır. Ne kadar güçlü olduğunun kendisi de farkındadır. Olumlu ve olumsuz olarak iki farklı enerjiye sahiptirler. Hayatını belirli bir düzen içerisinde yaşamaktan yanadır. Büyük heyecanların ve eğlencelerin kadını değildir. Her zaman oturaklı, nazik, sıcakkanlı, samimi ve içten davranır.

Oğlak burcu kadını için saygı ve sevgi görmek çok önemlidir. Hayatında bunlardan biri dahi eksik olsa mutsuzluk yaşar. Fazlasıyla kırılgan yapıya sahiptir. Genel olarak mantığı ile hareket eder. Aklına yatmayan hiçbir şeyi gerçekleştirmezler. Dışarıdan bakıldığında onun güçsüz, yardıma ihtiyacı olan bir kadın olarak görmek mümkündür ancak durum hiçte sanıldığı gibi değildir.

Oğlak burcu kadını hayatının fırtınalı olmasını istemez. Düzen, Oğlak kadını için çok önemlidir. Yaptığı her işte, attığı her adımda bir plan mutlaka vardır. Ne hissettiğini ve ne düşündüğünü direkt olarak belli etmez. Gizli yönleri her zaman vardır. O, bir şeye ulaşmak istiyorsa kimse ona engel olamaz. Oğlak burcu kadını konuşmayı çok sevmez, genellikle sessizdir. Sürekli düşünüyor gibi durur.

Oğlak burcu kadını kolay kırılır ve üzülür. Hayal kırıklığına uğradığında onun kendini toparlaması gerçekten zordur ancak bunu dışarıdan bakan kimse anlayamaz. Kimseye üzüldüğünü ve kırıldığını belli etmemeye çalışır. Her sorunu iç dünyasında halletmeye çalışır. Sadece çok güvendiği ve inandığı kişilerle sorunlarını paylaşır. Kendisi de son derece güvenilir ve iyi niyetlidir. Kendisine inanan ve güvenen kimseyi yarı yolda bırakmaz.

Oğlak burcu kadınının sosyal hayatı hareketlidir ancak daha çok iş hayatına önem verir. İdeallerinin peşinde olan, gerçekçi yapıya sahiptir. Ulaşamayacağı hayaller kurmaz. Hırslıdır ve mutlaka istediği bir şeye sahip olurlar. Hiçbir zaman yaptığı işle övünmeyi sevmez ancak önemli bir şey yaptığında gerekli değeri görmüyorsa, ispat için övünebilir. Oğlak burcu kadınının sınırları nettir. Kendi sınırlarının dışına asla ama asla çıkmaz, kimse de çıkartamaz.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadını aşk hayatında durağandır. Aşk olmazsa olmaz diyenlerden değildir. Aşkın peşinden koşmaz, aşkın bir gün kendisini bulacağını iyi bilir. Söz konusu aşk olduğunda romantiktir. Duygularıyla hareket etmek ister. Hareketli, gürültülü ve tartışma içerisinde geçen bir ilişki onlara göre değildir. Birlikte olacağı kişiye sonsuz güvenmek ister. Kısa süreli birliktelikler, Oğlak burcu kadınına göre değildir. Öylesine birliktelik kurmaz.

Oğlak burcu kadını aşk hayatında utangaç olabilir. Onun ne hissettiğini kestirmek zor olacaktır. Onların duygularını incitmek hiç iyi olmaz. Günlerce ruhsal sorunlar çekebilir ve sevdiği kişi için gözyaşı dökebilir. Aşık olduğu ve partnerinin duygularına inandığı zaman, kendisini tamamen partnerinin kollarına bırakabilir. Sıcakkanlı, sevecen ve fedakar aşıktır.

Oğlak Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Oğlak burcu kadınının en olumlu özelliği sadık, güvenilir ve dürüst olmasıdır. Ona inanan insanları yanıltmaz. Sabretmesini bilir, aceleci değildir. Bir karar alıyorsa mutlaka arkasında duracaktır. Sade hayat yaşamayı sever. Kimsenin hayatına karışmaz. Özenli, düzenli ve planlı hareket etmeyi sever.

Oğlak Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Oğlak burcu kadınının en olumsuz özelliği fazla net olmasıdır. Düşüncesi, fikri ve hareketleri bellidir. Bir dediğini, ertesi gün farklı şekilde söylemez. Sert, pinti ve dar görüşlü olmaları da olumsuz özellikleridir. Geleneksel yaşama fazlasıyla bağlıdır. Yenilikten hoşlanmaz.

Oğlak Burcu Kadını