Oğlak Burcu Günlük Burç

30 Eylül 2016 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç

Oğlak Burcu Günlük Burç

Bildiklerinize ve inandıklarınıza bağlı kalın. Hukuki, remi konular veya pazarlıklar esnasında kendi çıkarlarınızı ön plana almalısınız. Yüksek standartlar ortaya koymalı ve hedeflerinize ulaşmak için sizi engelleyen kişileri bertaraf etmelisiniz. İşleri farklı şekilde ele almanız sizi başarıya taşıyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlerde Ay yine boşlukta olduğu için kafamızı toplamakta zorlanabilir, halsizlik, endişeler veya kararsızlık türünde ruh halleri ya da belirsizlik içeren durumlar nedeniyle biraz da yavaşlayabiliriz. Ancak, sabah saatlerinde zihnimiz açık, hızlı düşünebilir veya istediğimiz konularda harekete geçebiliriz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Burç Milliyet

Oğlak Burcu Günlük Burç Sabah

Kendinizi yanlış ifade edeceğiniz bir gün. Ay, tepe evinizde ilerlerken, hırslarınızla ilgili değişimlerin söz konusu olacağını gösteriyor. Toplumda iyi yerlerde olmak istiyor ve fikirlerinizde yaşadığınız iniş ve çıkışlar yüzünden yanlış kararlar alıyorsunuz. Yeni tanışacağınız kişiler üzerinde olumlu etki bırakacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün size göre otorite ya da patron konumunda yer alan kişilerle iyi geçinmenin, uzlaşmanın yararını görebilirsiniz. Her iki taraf için de, eleştirilerden ziyade iyi giden şeylerden bahsetmek çok daha geliştirici olacak.

Oğlak Burcu Günlük Burç Sözcü

Kariyer alanınızda ve iş yerinizde çalışanlar arasında diplomasiyi sağlayabileceğiniz, hakkaniyetli bir çalışma şekli oluşturabileceğiniz bir günü yaşıyor olabilirsiniz.Günlük Burç

Oğlak Burcu Günlük Burç Takvim

Her zaman mükemmeli arayarak kendinizi boşu boşuna üzüyorsunuz. Karşınızdaki kişilerden beklentiniz bir hayli fazla. İnsanları olduğu gibi kabullenseniz daha dahat edersiniz.

30 Eylül 2016 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç. Oğlak burcu 30 Eylül 2016 Cuma günlük burç yorumları. Oğlak Burcu Günlük Burç.