Günlük Burç Oğlak Burcu

Günlük Burç Oğlak Burcu 1 Ağustos 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi uygulamak için çeşitli araştırmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel faaliyetiniz bugün çok hareketli olacak ve eski arkadaşlarınızdan duyacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Bugün bitkileriniz, hayvanlarınız veya bitkisel tedavi yöntemleri ile ilgilenebilirsiniz ve bahçe işleri sizi rahatlatacak. Ayrıca evinizin içinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz ve bu sırada düşüncelerinizi de düzenlemeyi başarabilirsiniz. Şimdilik fikirlerinizi arkadaşlarınıza söylemeseniz iyi olacak. Yanlış anlamalar olabilir.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Hedeflediğiniz amaçlara ulaşmayı bir kariyer meselesi haline getirdiniz. Kişilik meselesi olarak algıladığınız içinde fazladan enerji sarf ediyorsunuz. Fikirleriniz, planlarınız ve kendinizi ifade şekliniz bugün ön planda olacak.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Duygularınızı açıkça ortaya koymak için uygun bir gün olmayabilir. Başladığınız işleri bitirmeden yeni başlangıçlar yapmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil! Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Eşinizle aranızda temel bazı konularda bazı fikir ayrılıkları yaşanabilir bugünlerde. Devreye giren arkadaşlar, arabuluculuk etmeye çalışanlar işleri durultmak yerine karışıklık yaratabilir. Uzak tutup mesafe koymakta yarar var.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Kartınız Felaket... İlişkilerinizi batağa sürüklüyor ve pişmanlık duymuyorsunuz. Karakteriniz sizin için her şey. Egolarınız çok baskın.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.