Oğlak Burcu Günlük Burç

1 Eylül 2016 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç

Oğlak Burcu Günlük Burç

Önümüzdeki üç hafta boyunca, önemli konularda konusunda uzman veya tecrübeli kişilerin fikirlerini alabilirsiniz. Bunu bir zayıflık olarak değerlendirmemelisiniz. Bu süreçte tam tersi, daha fazla soru sormalı, bilgi toplamalı ve bazı şeylerin üzerinden geçmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür önümüzdeki üç hafta boyunca, yönettiği burç olan Başak’ta geri hareketine başlıyor. Merkür Başak burcunda detayları kaçırmayan, en ince ayrıntıyı kaçırmamamıza yardım eder konumdadır. Şimdi geri harekete geçecek olması hızla üzerinden geçtiğimiz konularda atladığımız detayları fark etmemizi, geçmişe dönük eksik veya yanlışları görmemizi sağlayabilir. Geçmişe dönük olaylarda, ayrıntıların üzerinden geçmemiz durumunda Merkür düzeldiğinde yaptığımız işlerin büyük faydasını görebiliriz. Ancak, Merkür gerilemesi malum! Elbette yine, iletişim, haberleşme, ulaştırma, teknolojik, elektrik, elektronikle ilgili konularda aksiliklere, gecikmelere, problemlere, yanlışlıklara neden olabilir, yanlış anlaşılmaları arttırarak ilişkilerde zorlanmalara neden olabilir. Bankalarda sistem sorunlarına bağlı kuyruklar, bilişim departmanlarında sıkıntılı olaylar, bozulan telefon, televizyon, otomobil v.b olaylar, çifte ya da yapılmamış rezervasyon, rötarlı uçuş, yolculuk, klimasız otel odası v.b sorunlar, beklenen kuyruklar, yanlış atılan veya gitmeyen mesajlar v.b başlıklar ayımızı ve özellikle bayram tatilimizi şenlendirebilir. Ancak, geçmişte başlanan işlerin tamamlanması, eski tanıdıklarla bir araya gelmek v.b geçmiş başlıklı konularda olumlu etkileri olabilir. Astrolojide, Merkür gerilemeleri sırasında işler istenilen şekilde gitmeme riski taşıdığı için yeni başlangıçlar yapılmaması söylenir, bu da aklınızda bulunsun derim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün endişe duyduğunuz konular daha fazla gündeme gelebilir. Ortaklı para konularında değişiklikler söz konusu olabilir. Yabancılarla ilgili konularda kısmetleriniz olabilir. Finansal konulara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bağlayıcı koşullar oluşabilir. Akşam saatlerinde yeni konular ve insanlar ilginizi çekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Sabah

Toplumsal başarınızı ortaya çıkaracak çalışmalar için gerekli enerjiye sahipsiniz. Her konuda mantıklı ve doğal olmanızdan dolayı, birçok dostunuzdan davet alabilirsiniz. Bugün, ikna kabiliyetinizi kullanmak, işe yarayacak ve bir takım çalışmaların içinde olacaksınız. Heyecanlı ve duygulu yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz. Geçmişi artık geride bırakmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Vatan

Oğlak Burcu Günlük Burç Posta

Günlük Burç

Oğlak Burcu Günlük Burç Takvim

Ara verdiğiniz işlerinizi tamamlayacaksınız. Artık kafanız karışmasın. Her düşündüğünüz ve uygulayacağınız işler için başkalarının aklına ihtiyaç duymanız ne kadar doğru?

1 Eylül 2016 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç. Oğlak burcu 1 Eylül 2016 Perşembe günlük burç yorumları. Oğlak Burcu Günlük Burç.