Oğlak Burcu Günlük Burç

29 Ekim 2016 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç

Oğlak Burcu Günlük Burç

Paranızı sizin için yararlı işlere harcamalısınız. Pazarlıklar, anlaşmalar veya hukuki konular esnasında akıllı hareket etmenin olumlu geri dönüşleri olabilir. Kaldırabileceğinizden fazla iş, görev veya sorumluluk sağlığınızı olumsuz etkileyebilir, dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün iletişim temeli sorular sormak ve cevaplar almak üzerine kurulu olabilir. Araştırmacı yönümüz devrede. Sabah saatleri istediğimiz hızda akmasa da veya aksiliklere ya da halsizlik ve belirsizlik türünde ruh durumlarına açık olsa da, günün devamında sorularımıza doğru cevaplar bulabilir, gerçeğe ulaşabiliriz. Merkür’ün konumu birkaç gün boyunca, ilişkilerde, iş birliklerinde, alım satım konuşmalarında, yazışmalarda, sunumlarda, pazarlıklarda veya anlaşmalar esnasında ve iletişim ağlarını ve araçlarını kullanırken kendimizi rahat ifade edebilmemizi sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için uğraşabilirsiniz. Koyduğunuz hedeflerle ilgili üstlerinizle görüşmeler yapabilirsiniz. Sıkışan işlerde program değişikliği yapabilirsiniz. Yeni sorumluluklar sizi ileriye taşıyabilir. İşleriniz bürokratik engellere takılabilir. Sanatsal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Akşam saatlerinde biraz daha zor koşullar olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Sabah

Arkadaşlarınızla aranızda gelişen diyaloglara önem vermelisiniz. Sizden gizledikleri çok şey olabilir. Olaylara sistemli yaklaşmanız bazı çevrelerce, yanlış algılanacaktır. Her zamanki, doğal yapınız sayesinde riskli durumlar lehinize dönecektir. Bugün, çevreniz ve çalıştığınız kişilerle ilgili bir takım kaygılarınız olabilir. Maddesellikle duygusallığı karıştırmamalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Vatan

Politik ve uzlaşmacı tavırları abartmamaya çalışın bugün. Herkesi bir noktada buluşturan ve herkesçe sevilen bir kahraman olmanıza gerek yok. Objektif olun ve yargılamayın yeter. Kimseyi tesir altında bırakmaya kalkmayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Sözcü

Dış çevrenize veya kendinize karşı cansız ve soğuk olduğunuzu düşünebilirsiniz. Kendi kendinizi baskı altına alacak konuları zihninizde tasarlayıp bundan rahatsız olmanız olasıdır.Günlük Burç

Oğlak Burcu Günlük Burç Takvim

Kime güven duyacağınızı şaşırmış durumdasınız. Uzun zamandır insanlarla aranızda iletişim kopukluğu var. Aranmak istemeniz doğal çünkü arayan taraf hep siz oluyorsunuz.

29 Ekim 2016 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç. Oğlak burcu 29 Ekim 2016 Cumartesi günlük burç yorumları. Oğlak Burcu Günlük Burç.