Günlük Burç Oğlak Burcu

Günlük Burç Oğlak Burcu 25 Temmuz 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayacaksınız ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş arzular uyanacak. Duygularınızın dalgalandığı bir gün ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ölüm, ölüm ötesi ve gizemli konular ilginizi çekebilir. Ayrıca karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkileyebilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ancak dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız pek kolay değil. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. İletişim araçları, faturalar ve evraklar ile ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve karar vermek için acele etmeyin.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Alışkanlıklarınızdan da vazgeçmek sizin için çok zor. Bu nedenle, güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız çalışmalarda bazı aksamalar oluyor. Bırakın, arkadaşlarınız da özgürce fikirlerini söylesinler, gerekirse uygulamaya da konulsun. Bu şekilde daha sağlıklı bir hoşgörü ortamı yaratılmasına vesile olacaksınız.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Bazı tekliflerin yenilenmesi gerekebilir. Sizden duygusal, fiziksel veya maddi çıkar elde etmek isteyen kişilere inanmamalı, olayları farklı gözle görmeye çalışmalısınız. Zarafetinizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Bugün işbirliği yapabilen insanlarla karşılaşamayabilirsiniz. Olaylara sadece kendi penceresinden bakan kişilere karşı bile anlayışlı ve sabırlı olmak size kazanç sağlayacak. Yılmadan ve de yeniden anlatmayı deneyin.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

AİLENİZE zaman ayırmanız gerekebilir. İçinize kapanmanız sevdiklerinizi üzüyor. Planlarınızı onlarla paylaşmanız çok daha iyi olacaktır.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.