Günlük Burç Oğlak Burcu

Günlük Burç Oğlak Burcu 19 Eylül 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Geçmiş ve geleceğin öngörüsü ile davrandığınız bir dönemdesiniz. Bir taraftan çılgın projeler yapabilir ve bütçenizi aşan girişimlerde bulunmanın hazırlığı içinde olabilirsiniz, öte yandan geçmişte yaşadığınız tecrübelerin ışığında tedbirli olmak gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak içinizden yükselen kuvvetli arzular, tedbiri bir kenara bırakıp karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için sizi harekete geçmeye zorluyor. Ve bunun sonucunda büyük bir gerilim hissedebilirsiniz. Yaşam felsefeniz ve olaylara bakış açınız değişiyor. Böylece sizi rahatsız eden durumun aslında bir şans olduğunu anlayabilirsiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanız rağmen, aşk ilişkilerinizde gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Partnerinizin her şeyini merak ederken, düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyor, özel konularınızı kendinize saklıyorsunuz. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum olmalısınız

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Uzun vadeli ya da uzun zamandır gerçekleşmesini beklediğiniz planlarınızdan birisi gerçekleşmek üzere. Dolayısıyla, sizi yolunuzdan çevirmeye çalışan kişilere inanmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Olumsuz gibi görünen ya da olumsuz giden olaylar moralinizi bozmasın. Yapılması gereken şey farklı yöntemlerle ilerlemek ya da farklı şeyler deneyip farklı konularda başarı sağlayarak diğerlerine boş vermek olabilir. Sırık atlama elemelerini kazanamamanız, en iyi görüntü yönetmeni seçilemeyeceğiniz anlamına gelmez. Öyle değil mi? Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Haklı haksız mücadelelerine yatkın bir gündesiniz. Sen ben, senin benim hırsına yenik düşüp ilişkilerinizi hırpalamaya kalkmayın. Daha uyumlu ve iki tarafında kazancını düşünen yaklaşımlar emeğin karşılığını çabuklaştıracak.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

RÜYALARINIZIN etkisi altında kalabilirsiniz. Hepsini hayra yorun çünkü size doğru yolu gösterecek işaretler var rüyalarınızda.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.