Oğlak Burcu Aşk

Oğlak Burcu Aşk

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Oğlak burcu erkeğinin aşk hayatı fazlasıyla durağandır. Etrafında bulunan insanlar onun sevgilisi olmamasından dert yanarken, bu durum onun umurunda bile değildir. Oğlak burcu erkeği için aşk hayatı daima ikinci plandadır. Hayatlarının aşk üzerine kurulu olmasını istemez. Aşk hayatı zaten hareketsiz olan Oğlak burcu erkeği, sevmeden birliktelik kurmaz. Hisleri onun için çok önemlidir ve kimseyle gönül eğlendirmek için birliktelik kurmazlar.

Oğlak burcu erkeği aşk hayatında güven arayışındadır. Hoşlandığı kişi ya da sevdiği kişi olsun hislerini açık açık ifade etmeden önce karşısındaki kişiden emin olmak, ona güvenmek ister. Aşk konusunda dikkatli ve titizdir. Kolay kolay biriyle yakınlaşmaz. Oğlak burcu erkeği her konuda güvenilir, sadık ve dürüsttür. Bu nedenle kendisi gibi partner arayışındadır.

Oğlak burcu erkeği aşık olduğunda partnerine çok değer verir. Birlikte olduğu kişiyi el üstünde tutar ve asla onu kıracak davranışlar sergilemez. Partnerinin her konuda kendisine güvenmesini sağlar. Oğlak burcu erkeği zaman zaman sıkıntı çekebilir ve bu konuda partnerine çok iş düşecektir. Partnerinin yerine göre kendisini kısıtlamasına izin verir ancak aşırıya kaçmasını asla istemez.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadını, burçlar kuşağının en sakin aşk hayatına sahiptir. Söz konusu aşk olduğunda çekingen ve utangaçtır. Ona yakınlaşmak isteyen bir erkek, onun ne kadar soğuk ve itici olduğundan şikayet edebilir ancak Oğlak burcu kadını herkese güvenen, hemen samimi olan kadın değildir. Oğlak burcu kadını sadece sevdiğinde sıcak ve samimi olur. Bir kişiye güvenmeden de sevmesi mümkün değildir. Sürekli birliktelik ve aşk arayışında değildir. Gerçek aşkın bir gün mutlaka kendisini mutlaka bulacağını bilir ve büyük bir sabırla bekler.

Oğlak burcu kadını bir ilişkiye başladığında, seviyor bile olsa çekingenliği devam eder. Partnerine zaman geçtikçe alışır ve içinde bulunan tutkulu kadını ortaya çıkartır. Oğlak burcu kadını aşık olduğunda son derece sadık ve güvenilirdir. Onunla birlikte olan erkeğin gözü asla arkada kalmaz. Her anlamda birlikte olduğu kişiyi mutlu eder. Oğlak burcu kadınları için aslında aşk ikinci plandadır. Onlar, genç yaşlarından itibaren iş hayatlarına daha fazla önem verirler.

Oğlak Burcu Aşk