Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu erkeği fiziksel olarak çok dikkat çekici özelliklere sahiptir. Diğer erkeklerden bariz bir şekilde ayrıştırılacak kadar yakışıklıdır. Vücut yapıları kalıplıdır ve genellikle uzun boylu olurlar. Yüz hatları birbiriyle orantılıdır. Dikkat çeken gözleri, burnu ve saçları vardır. Yürüyüşleri de fazlasıyla dikkat çeker.

Oğlak burcu erkeği genellikle koyu renk saçlara sahiptir. Bakımlıdır, daima kendisine özen gösterir. Giyim konusunda da beceriklidir. Kendisini ön plana çıkartacak kadar güzel giyinir. Kıyafetlerini özenle seçer. Dolabı kalabalıktır. Hem şık giyimli hem de son derece yakışıklı olan Oğlak burcu erkeği, her zaman ilgi odağı olmayı başarır.

Oğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Oğlak burcu erkeğinin en belirgin özelliği kendilerine olan güvenleridir. Herhangi bir konuda en iyisini yapacağını düşünerek hareket eder. Onun başarma ve çalışma hırsına herkes ayak uyduramaz. Konuşmayı çok sevmeyen Oğlak erkeği, sakin yapısıyla dikkat çeker. Çevresindeki herkese ayak uydurmaya çalışır. Ilımlı ve sıcakkanlıdır. Kimseyi üzmek ya da kırmak istemez. Konuşurken kelimelerini özenle seçer.

Oğlak burcu erkeğinin ne düşündüğünü ya da ne yapacağını kestirmek zordur. Kapalı bir kutu gibidir. Kendilerine olan güvenleri genç yaşlarda pek yerinde değildir. Yaşları ilerledikçe kendilerine daha fazla güvenmeye başlar ve düşüncelerinde daha açık olurlar. Keyifleri daima yerindedir, olumsuzluklar üzerinde fazla vakit ayırmaz, mutluluğun peşinden giderler. Oğlak burcu erkeğini tam olarak çözmek mümkün değildir. Onun her zaman gizli bir yönü bulunur.

Oğlak burcu erkeği hem kendisini hem de değer verdiği insanları koruma içgüdüsü ile hareket eder. Değer verdiği insanların daima yanındadır ve onlara destek çıkar. Ona güvenen insanların inancını boşa çıkartmaz. Otoriterdir, ne yapmak istediğini bilir ve her zaman doğru olanı yapmak için çabalar. Aldığı kararların sorgulanmasını da istemez. Onu kararından döndürmek çok zordur, aldığı karar yanlış olsa bile. Oğlak burcu erkeği için iş daima birinci plandadır. İş hayatlarına çok fazla önem verir. Gece, gündüz bıkmadan çalışır.

Oğlak burcu erkeği kararlı olduğu kadar inatçıdır ve istemediği bir şeyi ona kolay kolay kimse yaptıramaz. Onun mantığı ile hareket etmeyi öğrenebilirseniz ancak o zaman yönlendirebilir ve isteklerinizi kabul ettirebilirsiniz. Sürekli olarak heyecan ve eğlence arayışında değildir. O sadece güvende olmak ve huzuru bulmak ister. Rahat yaşantı sürdürmek ister ve bunun için de paranın gerekli olduğunun farkındadır. Hayatının kontrolünü daima elinde bulundurmak ister. Onu sürekli kontrol etmeye çalışan kişilere, dayanamayacak noktaya geldiklerinde sert çıkışlar yapabilirler.

Oğlak burcu erkeği ilk bakışta çok sert, dediğim dedik ve sinirli görünebilir. Aslında bu durumun tam olarak böyle olmadığını onu tanıdıkça anlayabilirsiniz. O daima ölçülü ve seviyelidir. İnsanlara da hemen güvenmez. İç dünyaları fazlasıyla karışıktır. Yapacağı ya da yaptığı bir şeyin saygı görmesini ister. İnsanların aldığı kararları sorgulamamasından yanadır. O hem kendi halinde hem de dışa dönük bir erkektir.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Oğlak burcu erkeği aşk hayatında her zaman dikkatlidir. Özellikle kadınlarla ilgili konularda adım atarken çekinceli olurlar. Güven, Oğlak burcu erkeği için olmazsa olmazdır. Kendisi yeteri kadar güveni verir ve bunun yanlış kullanılmasını istemez. Yalan, gizlilik ve uçarılık ona göre değildir. Duygularını aktarmada sıkıntı çeker. Açık ve net değildir. Karşısındaki kişinin duygularından emin olduğunda içindeki duyguları açığa çıkartır.

Oğlak burcu erkeğinin aşk hayatı ne çok hareketli ne de çok durağandır. Bir ilişkiye başladığında ilk olarak kendisini tam veremeyebilir. Zamanla partnerine alışacak ve içindeki o mükemmel aşk erkeğini ortaya çıkartacaktır. Aşık Oğlak burcu erkeği her zaman kıskanç ve sahiplenici davranır. Partnerini el üstünde tutar ve mutlu etmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Oğlak Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Oğlak burcu erkeğinin en olumlu özelliği güvenilir olmasıdır. Kimseyi yarı yolda bırakmaz, kimsenin sırrını başkasıyla paylaşmaz. Gelişi güzel işler yapmaz, Her işi planlıdır. Disiplinli erkeklerdir. Hedefini belirler ve asla hedefinden şaşmadan ilerler.

Oğlak Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Oğlak burcu erkeğinin en olumsuz özelliği mizaçları bakımından sert görünüşlü olmalarıdır. Yeniliğe açık değildir. Onların hayat tarzlarını ve düşüncelerini değiştirmek neredeyse imkânsızdır. Fazla iyimser değildir, kolayca sinirlenip, kırıcı olabilir. Daha çok kendi düşüncelerine önem verir. İnsanların ne dediğini pek umursamaz.

Oğlak Burcu Erkeği